طرح های جدید فرش کاشان

سال 1398 با تمام فرازو نشیب های اقتصادی کشورمان برای صنعت فرش پررونق بوده است و تا به این لحظه تعداد زیادی طرح جدید در صنایع فرش کاشان تولید شده است .نمونه ای از آنها را در زیر مشاهده فرمایید.

 

 

خرید فرش طرح افشان اسلیمی

طرح افشان اسلیمی  1200 شانه تراکم 3600 کل برجسته دارای رنگبندی  کرم، نسکافه ای و ترمه ای

 

 

 

 

خرید فرش کاشان طرح هیوا

طرح هیوا 700 شانه اصیل بافته شده با بهترینالیاف 100% اکریلیک است که نرمی و لطافت بسیار زیادی دارد و همچنان از ثبات بسیار بالایی برخوردار است

 

 

 

فرش کاشان طرح پیچک

طرح پیچک 1200 شانه گل برجسته 

 

 

 

فرش کاشان

فرش کاشان طرح الما 1200 شانه است و با تراکم 3600 بافته میشود این نقشه در رنگ بندی کرم و بادامی با سیازهای مختلف بافته میشود .جهت انتخاب رنگ و سایز این نقشه از فرش کاشان روی عکس طرح الما کلیک کنید 

 

 

 

فرش کاشان

طرح اصفهان از محصولات دیگری است که چندین سال است با توجه به اصالت طرح که الگوی کامل از نقشه فرش دستبافت است تولید میشود . این نقشه به تازگی به صورت گل برجسته تولید شده است از این رو در دسته بندی فرش های طرح جدید قرار گرفته است .طرح اصفهان فوق 1200 شانه تراکم 3600 است و با رنگبندی زمینه کرم ، بادامی و آبی اطلسی بافته میشود .برای خرید طرح اصفهان روی تصویر فوق کلیک کنید.

 

 

 

فرش کاشان

فرش های گل برجسته طرفداران زیادی دارد طرح انالیا نیز به صورت گل برجسته بافته میشود رنگبندی این نقشه شامل بژ و کرم رنگ است

 

 

 

فرش کاشان

طرح سحر 1200 شانه تراکم 3600 است و با الیاف مرغوب اکریلیک بافته شده است. فرش کاشان نقشه سحر در رنگهای فیلی ، ابی و سرمه ای بافته میشود .جهت مشاهده رنگ بندی و همینطور خرید فرش روی نقشه فرش فوق کلیک کنید.

 

 

 

 

فرش کاشان

طرح زیبا یکی از فرشهای بسیار زیبای سال 98 در دسته بندی رنگهای برایت است این نقشه از فرش کاشان مناسب دکوراسیونهای مدرن است و با رنگهای کرم ، سرمه ای . فیلی بافته شده است که جهت خرید فرش و مشاهده رنگهای دیگر این نقشه میتوانید روی تصویر فوق کلیک کنید.

 

 

 

فرش کاشان

فرش کاشان مدل افشان را در گونه های مختلف تولید کرده است .یکی از مدلهای زیبای فرش در سبک افشان مدل هیوا است این فرش 1200 شانه با تراکم 3600 تولید شده است .

 

 

 

 

 

فرش کاشان  گل برجسته

طرح گلنار از دسته بندی فرش های 1200 شانه تراکم 3600 است که در سبک فرشهای افشان بدون ترنج طراحی شده است .این نقشه از فرش دارای چند رنگ زمینه و حاشیه است /با کلیک روی تصویر بالا به صفحه این فرش مراجعه کنید.

 

 

 

 

فرش کاشان طرح ترمه

طرح ترمه در خرداد ماه سال 98 معرفی شده و بسیار پرفروش بوده است . فرش مدل ترمه  1200 شانه تراکم 3600 است و گل برجسته بافته میشود . 

 

 

 

 

 

 

خرید فرش افشان کاشان

فرش گل برجسته طرح افشان متین شامل ریز گلهای به هم پیچیده بسیار جذاب که با استفاده از رنگهای زیبایی همچون سرخ ، سبز ، ترمه ای ،آبی و... طراحی شده است . حاشیه در این طرح به صورت سرمه ای است. استفاده از رنگ سرخ در حاشیه سرمه ای فرش زیبایی محصور کننده ای را ایجاد کرده است .

 

 

 

فرش کاشان طرح ملیکا

طرح ملیکا 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته است و دارای رنگ های متنوعی است . نقشه افشان ملیکا ریز نقش ترین طرح فرش ماشینی در دسته بندی خود محسوب میشود. نوع رنگ های به کار رفته در نقشه ملیکا شباهت بسیار زیادی به فرش های دستباف ایجاد نموده است.

 

 

 

خرید فرش گل برجسته

طرح سروین 1200 شانه گل برجسته 

 

 

 

 

 

 

Captcha