محصولات فرش کاشان


سایت فروشگاهی صنایع فرش کاشان با آدرسهای الکترونیکی؛
WWW.FARSHEKASHAN.COM  
WWW.FARSHKASHANCO.COM
WWW.FARSHEKASHANCO.COM
از 10 سال پیش یعنی از سال 1387 به عنوان اولین سایت فروشگاهی در ایران ایجاد گردید و توانست به عنوان اولین پیشگام در این عرصه پرچمدار فروش اینترنتی فرش در ایران باشد.
سایت فرش کاشان ،تا جایی پیش رفته که اکنون با در نوردیدن مرزهای بین المللی محصولات خود را به چندین کشور اروپایی از جمله انگلستان، آلمان،اتریش،فرانسه و همینطور کشورهای آسیایی چین و عراق، افغانستان، وحتی اسرالیا و پیش از تحریمها در چندین پارت به ایالات متحده امریکا صادر نماید . فروشگاه فرش کاشان با تکیه بر لطف خداوند و محصولات متنوعی که در سبد فروشگاه خود دارد تقریبا سبد کاملی از انواع محصولات از قبیل(( فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ ، فرش ۱۲۰۰ شانه گلبرجسته ، فرش ۱۰۰۰شانه تراکم ۳۰۰۰ ،  فرش ۱۰۰۰شانه گلبرجسته ، فرش ۷۰۰شانه تراکم ۲۵۵۰، فرش ۷۰۰شانه گلبرجسته ، فرش طرح ۷۰۰ شانه ، فرش ۴۴۰ شانه ، تابلو فرش، انواع قالیچه ها در کیفیتهای مختلف و.....)) را جهت ارایه به مصرف کنندگان و فروشندگان محصولات فرش کاشان تقدیم نماید.
• برای آگاهی بیشتر در مورد این محصولات به تفصیل توضیحاتی حضور شما تقدیم میگردد.
فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰
• این دسته از محصولات با استفاده از دستگاههای ساخت شرکت وندویل بلژیک میباشد که قادر است فرشهایی فراتر از حتی فرشهای دستباف تبریز را در نهایت ظرافت تولید نماید. فرشهای ۱۲۰۰ شانه ممکن است ،در تراکمهای متنوعی در بازار  وجود داشته باشد که صنایع فرش کاشان آن را درنهایت تراکم یعنی تراکم ۳۶۰۰ تولید مینماید، تار وپود فرشهای ۱۲۰۰ شانه این مجموعه یعنی صنایع فرش کاشان  از پنبه والیاف منعطف جهت جلوگیری از شکنندگی، پوسیدگی، آبرفت تولید میگردد.
 نخ خواب یا همان نخ رنگ به کاررفته در این محصولات از نخ اکریلیک صددرصد میباشد . این نمونه از نخها در آزمایشگاه اختصاصی شرکت، زیر نظر مهندسین متخصص و متعهد با دستگاههای پیشرفته و به روزی که در اختیار دارند، بارها مورد آزمایشهای مختلف قرار میگیرد تا قبل از تبدیل شدن به محصول  نهایی یعنی فرش ماشینی درجه یک، از کیفیت آن اطمینان حاصل گردیده وپس از تمام آزمایشات تخصصی صورت گرفته، محصول نهایی مجاز به درج علامتQCبر روی محصول میگردد.
 این نمونه آزمایشات  بلا استثنا بر رویه تمام الیاف و نخهای خریداری شده توسط کارخانه ،قبل از وارد شده نخ به سالن تولید،انجام میگیرد.


 فرش ۱۰۰۰شانه تراکم ۳۰۰۰


 این دسته از محصولات فرش کاشان نیز با دستگاههای وندویل بلژیک با کد اختصاری((HCIX2)) تولید میگردد، فرش ۱۰۰۰شانه تراکم ۳۰۰۰ فروشگاه فرش کاشان در سه دسته تولید میگردد، 
فرش ۱۰۰۰شانه تراکم ۳۰۰۰ هشت رنگ
• فرش ۱۰۰۰شانه تراکم ۳۰۰۰ ده رنگ
• فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ گلبرجسته


• کلیه محصولات یاد شده با تارو پود پنبه و لیاف نرم جهت جلوگیری از شکستگی وترک خوردگی بافته میشود، نخ خاب این دسته از محصولات نیز از نخ اکرلیک ممتاز میباشد.
• درفرشهای ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ گلبرجسته علاوه بر نخ اکرلیک ممتاز ، از نخ اکرلیک هایبالک نیز استفاده میشود تا ایجاد گلبرجسته بود در فرش نماید،
فرایند گلبرجسته بودن دراین مقاله  توصیح داده شده است.

 

ادامه دارد . 

 

 

 

 

 

 

 

 


فروشگاه اینترنتی فرش کاشان   ، فروش اینترنتی فرش  ، سایت فرش کاشان  ، نخ هایبالک 

معصومه علویان کرد

آیا شما خرید فرشهای گل برجسته رو پیشنهاد میکنید؟

پاسخ

فرش های گل برجسته 700 شانه ، 1000 شانه ، و 1200 شنه تولید میشود .اگر بخوام فقط از بعد کیفی نگاه کنم و بخوام از فرش چندین سال استفاده کنم باید بگم نه من فرش گل برجسته نمیخرم .مشکل من با قسمت فرورفته طرح فرش هست که نخی که استفاده میشه در این قسمت به طور کلی منظورم کل کارخانه های فرش هست نخ هایباک هست که بهترین نوعش هم در گذر زمان شکل ظاهریشونو به تدریج از دست میدهند. اگر از بعد راحتی هم بخوام بگم باید بگم به شخصه فرشی رو دوست ندارم که وقتی روش راه میرم پستی بلندی داشته باشه .اما از نظر متفاوت بودن با فرشهایی که در بازار هست چون کار جدیدی هست اصولا مشتریان زیادی رو داره

حسين توكلي

ممنون از صداقتتون فرش گلبرجسته ميخواستم كه پشيمان شدن

Captcha