فرش هایی با سایز دلخواه خود سفارش دهید

((  فرش ماشینی کاشان ،  بافت سایز سفارشی ))

* بافت سفارشی چیست؟ 
* چطور میتوانیم فرش سایز سفارشی ،سفارش دهیم؟
* شرایط خرید فرش سایز سفارشی چیست؟

اصولا  به و طور پیش فرض تمامی محصولات فرش ماشینی کاشان و مخصوصا سایت فروشگاه فرش کاشان که در زمینه تولید و پخش ، فرش ماشینی کاشان  فعالیت دارد؛ همه محصولات خود را که به تفضیل توضیح خواهیم داد ، به صورت روتین تولید مینماید که اصطلاحا در  زمینه فرش ماشینی به این سایزها ، سایز استاندارد گفته میشود، و ارایه این سایزها به هر تعداد حتی تکی بلامانع میباشد وهمکاران و مشتریان گرامی میتوانند فرش ماشینی خود را سفارش داده و در اسرع وقت و در محل خود تحویل بگیرند ویا به صورت حضوری در محل شرکت صنایع فرش کاشان خریداری و تحویل گیرند.
 

سایزهای استاندارد عبارتند از :

* ۵۰×۱۰۰سانتیمتر یا همان پادری(جلو دری) 
* پشتی به صورت آماده و پرشده ویا خام
* ۱متر  در ۱/۵ متر
* ۱ متر در ۲ متر
* ۱ متر در ۳ متر
* ۱ متر در ۴ متر
* ۱/۵ متر در ۲/۲۵سانتیمتر(اصطلاحا ۴ متری)
* ۲ متر در ۳ متر (۶ متری)
* ۲/۵متر در ۳/۵متر(۹ متری)
* ۳ متر در ۴ متر (۱۲متری)
کلیه سایزهای فوق بدون محدودیت تعداد قابلیت ثبت سفارش را دارند و هیچ گونه محدودیت ویا مشکلی وجود ندارد.
بحث اصلی ما در اینجا در مورد سایزهای خارج ویا  بجز این سایزهای تعریف شده میباشد، که فرش کاشان برای آن نیز به فکر مشتریان خود بوده و راه چاره دارد.

چنانچه شخصی جهت خرید فرش ماشینی ، سایزی بجز این سایزها بخواهد، به شرط قبول شرایطی خاص و البته نه چندان مشکل، برای وی تولید میگردد.به این گونه سایزها در اصطلاح سایز سفارشی ویا  گاها سایز فرش ناقواره گفته میشود.
 

شرایط:

۱- فرش سفارش داده شده حتما باید به صورت جفت ویا زوج باشد ، به دلیل این که کلیه دستگاهای بافت فرش ماشینی؛ فرش را به صورت جفتی تولید میکنند، وبه صورت فرد میسر نیست.

فرش سایز سفارشی

در تصویر فوق 2 تخته فرش 2.5*2.5 و 2 تخته 2*2.5 به صورت سفارشی بافته شده است

 

۲- فرش ماشینی سفارش داده شده برای فرش طرح ۷۰۰ شانه ، فرش ۷۰۰ شانه و فرش ۷۰۰ شانه نمیبایست از عرض ۳ متر بیشتر باشد.زیرا عرض دستگاه تا عرض ۳ متر یا کمتر ،قابلیت تولید دارد اما برای طول فرش تا هر مقدار مشکلی وجود ندارد.( فرش ۱۲۰۰ شانه تا عرض ۴ متر ویا کمتر، بلامانع است)

۳-مشتری میبایست در انتخاب طرح ورنگ وسایز،وشانه، انتخابی دقیق داشته باشد زیرا در صورت تولید ، به هیچ عنوان قابلیت تعویض ویا کنسلی وجود ندارد.

۴-برای سفارش دادن به صورت حضوری در شرکت، کل مبلغ، و به صورت اینترنتی حداقل ۵۰درصد از کل هزینه دریافت میگردد. تا تضمینی برای تولید و عدم کنسلی مشتری باشد.
۵- به دلیل اینکه این سایزها غیر استاندارد میباشند، سایز و طرح سفارش داده شده  ،میبایست طراحی ویا اصطلاحا(ریسایز) گردد که آن نیز مستلزم هزینه میباشد وبه عهده خریدار میباشد . هزینه آن برای هر طراحی از 150 هزار تومان تا300 هزار تومان متغیر است که زمان قرار داد،  بسته به سایز و شانه  فرش سفارش داده شده به مشتری اعلام میگردد.

لازم به ذکر است که فروشگاه فرش ماشینی کاشان خود را موظف میداند فرش سفارش گرفته خود را ،طبق قرار داد به بهترین نحو وبالاترین کیفیت و بدون هیچ گونه ایراد فنی ،تولید وبه مشتری تحویل نماید.
هر گونه مغایرت و عیب در فرش به عهده تولید کننده ((فرش کاشان)) میباشد.
امید است موارد ذکر شده به درستی، واضح و گویا بوده باشد . و چنانچه سوال ویا مطلبی برای دوستان باقی مانده ویا مبهم میباشد با تلفنهای ذیل تماس حاصل فرمایید.

 

برای ثبت سفارش با تلفنهای  03155681262 ، 09125961206 ،09130343719 در تماس باشید.

مینو

تو نمونه عکسی که گذاشتید بهتر نبود کل خونه رو فرش نمیکردن . اینطوری مبلها رفته روی فرش زشت شده.

پاسخ

بله .اگر کل منزل ایشون فرش نمیشد نمای بهتری داشت .اما ایشون که خواستند کل خونه رو فرش بکنن به دلیل این بوده که کف منزل ایشان موزاییک بوده و همینطور که در عکس مشخص است منزل ایشان دکوری سنتی دارد به همین دلیل مجبور شدند که کل فضای منزلشان را فرش کنند

علی پرويز

سلام خسته نباشید نمونه فرش سرمه ای طرح هالیدی میخواستم یک جفت باید چیکار کنم

پاسخ

در دسته بندی فرش ها میتونید طرح هالیدی رو پیدا کنید هم 700 شانه و هم 1000 شانه و هم 1200 شانه از فرش هالیدی تولید شده و موجود است

ابراهیم فرهمند

دوتا فرش ۳متر در ۳/۴۰میخوایم شرایطش چطوره

پاسخ

مشکلی نداره ابعادتون صحیح است طرح فرشتونو انتخاب کنید و با تلفنهای ما تماس بگیرید . 03155681262

Captcha