شرایط ضمانت نامه فرش کاشان

محصولات تولیدی در یک واحد تولید کننده با توجه به کیفیت آن محصول توسط شرکت تولید کننده شامل گارانتی میشود که تولید کننده مدت زمانی را برای گارانتی محصول تولیدی خود تضمین میکند .شرکت صنایع فرش ماشینی کاشان با سابقه نیم قرن تولید انواع فرش ماشینی به سبب اعتبار نام تجاری خود بهترین نوع الیاف و مدرنترین ماشین الات تولید فرش بافی را به کار گرفته است از این رو گارانتی محصولات اصیل این شرکت 10 سال یا 120 ماه در نظر گرفته شده است که در صورت استفاده مناسب از فرش و نوع نگهداری صحیح از آن خدمات رایگان تعویض برای آن در نظر گرفته شده است .

مهمترین عاملی که میتواند به مرور باعث افت شکل ظاهری و آسیب به فرش ماشینی شود استفاده از متریال نامرغوب میشود . شرکت فرش کاشان از ابتدای فعالیت خود تنها استفاده از الیاف 100% اکریلیک را در دستور کار خود دارد . این الیاف  خاصیتی بسیار شبیه به فرش دستباف پشمی دارد و مانگاری آن همانند فرش دستباف است و البته نگهداری از آن بسیار اسان تر از فرش دستبافت پشمی است چرا که فرش های پشمی در برابر رطوبت دچار بیدزدگی و پوسیدگی میشوند .

  • فرش های اکریلیک استفاده شده هیت ست میشوند که پرز دهی آنها به حداقل برسد و ظرف مدت گوتاهی به صفر میرسد.
  • تغییر رنگ در فرش های اکریلیک کاشان در صورتی که از مواد سفیدکننده قوی استفاده نشود غیر ممکن است و از این جهت نیز شامل گارانتی میشود.
  • فرش های اکریلیک ممتازبه هیچ عنوان سفت نمیشود و ارتفاع نخ آنها به مرور کوتاه نخواهد شد از این رو گارانتی فرش کاشان 10 سال شامل آنها خواهد شد اما خریداران این نوع فرش برای 30 سال نیز میتوانند بدون افت از آنها استفاده کنند .

فرش پلی استر

  • یکی از عیوب فرشهای (غیراکریلیک ) پرز گرفتن آنها به دلیل الیاف پلاستیکی بودن آنها است به طوری که پز و موی چسبیده به فرش به سختی از آنها جدا میشود . صنایع فرش کاشان خیال شما از این بابت را نیز آسوده مینماید ,10 سال ضمانت نامه شامل این مورد نیز میشود .
  • شرکت صنایع فرش کاشان از سال 1395 با ورود تکنولوژی آنتی باکتریال کردن الیاف ،نخ استفاده شده در خاب فرش را به صورت آنتی باکتریال مورد استفاده قرار میدهد که در این صورت رشد باکتریها در فرش از بین میرود. همینطورپاک کردن لکه از روی فرش بسیار سهل میشود به طوری که با یک تکه دستمال کاغذی حوله ای نمناک تا 80 درصد لکه ایجاد شده پاک خواهد شد و ما بقی توسط لکه برهای رایج فرش به سرعت از بین میرود.
  • سوختن فرش بر اثر حرارتهای غیر مستقیم شدید یکی از رایج ترین مواردی که کسانی که نا آگاهانه فرشهای پلی استر یا ابریشم مصنوعی خریداری میکنند .ممکن است اتفاقی قابلمه داغ یا اتوی داغ روی فرش قرار گیرد ، در این صورت اگر فرش الیاف غیر اکریلیک یا اکریلیک درصد دار باشد میسوزد و محل قرار گیری سوخته و قیر شدن فرش اتفاق میافتد. یکی از شرایط گارانتی محصولات فرش کاشان همین مورد است و مادامی که شما از فرش های این شرکت استفاده خواهید کرد چنین موردی را نخواهید دید .

سوختن فرش

 

رسالت فرش کاشان به روز بودن سیستم بافت در مراحل تولید فرش ماشینی است .شرکت صنایع فرش کاشان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به روزترین سیستم های بافت فرش ماشینی وندویل را در اختیار دارد و کیفیت بافت فرش ماشینی نیز ازاین نظر تضمین میگردد.

  • منظم بودن گره ها ، صاف و یک دست آنها و همینطور مستحکم بودن گره ها از امتیازات این نوع بافت فرش ماشینی در فرشهای 700 شانه، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولیدی در این شرکت محسوب میشود که فرش خانه شما را تا سالیان سال همراه شما نگه خواهد داشت .

فرش کاشان اصل

 

 

حوریه ملک محمودی

باسلام فرش پرزش برود با رفتن پرز کم رنگ شده در طی استفاده دو سال و گارانتی داره و از جایی که خریداری کردیم همکاری نداره چکار باید کنیم

پاسخ

با سلام متاسفانه از جای معتبری خرید نکردید احتمالا فرش از مارکهای متفرقه بوده

سرور افضلی

3 ساله فرش رو از شما خریدم تا الان که هیچ تغییری نکرده خدارو شکر انشالله که عمر بالایی داشته باشد

معصومه کریمی

سلام من یک ماه فرش خریدم که فک میکنم پلاستیکه میشه راهنمایی کنید گارانتی یاهمون ضمانت نامه فرش نداده گفته همون فاکتورش ضمانت نامشه 80درصدپلی استر20درصدپنبه نخ تارش هست

پاسخ

سلام نخ خاب فرش رو چک بفرمایید اگر 100% اکریلیک هست و علامت استاندارد داره با شماره ثبت داشته باشه فرش خوبیه

ستایش

آیا در شهر روانسردراستان کرمانشاه فروشگاه معتبر برای عرضه فرش کاشان طرح پگاه رنگ بژ هست معرفی کنید

پاسخ

سلام نمایندگی رسمی در روانسر فرش کاشان رو نمیفروشه که بتوانیم با خیالت راحت از اصالت فرش به شما معرفی کنیم

پریسا

سلام من یه ماه فرش خریدم فرش نخی دستبافت گونه گلمهر مشهدحالا به اندازه یه بند انگشت سوخته ۶۰ماهم ضمانت داره میتونم برای تعویض کالا از ضمانتش استفاده کنم.

پاسخ

سلام با فروشنده ای که ازش فرشو خریدید هماهنگ کنید مربوط به شرکت فرش کاشان نمیشه

حمیده سوری

2 دفعه از فرش های شما خرید کردم ممنونم هم از نظر قیمت خیلی عالیه و کیفیت فوق العاده ای داره الان یکیشو 5 سال بیشتره دارم استفاده میکنم یکیشم چند ماهی هست هیچ تغییری نداشته با اینکه چند بار شسته شده

Captcha