فرش زمرد کاشان

 

نمونه فرشهای زمرد کاشان 

 

معرفی فرش زمرد کاشان

شرکت فرش ماشینی زمرد کاشان  با سابقه طولانی در عرصه تولید انواع فرش ماشینی یکی از پیشروان در صنعت تولید فرش ماشینی کاشان  است و یکی از زبان زد ترین شرکت های تولیدی فرش ماشینی کاشان شرکت زمرد کاشان است . از سوابق تولید این مجموعه فرش ماشینی میتوان به تولید انواع فرش های 500 شانه تراکم 1000 (در حال حاضر تولید نمیشود ) ، 700 شانه تراکم 2550 ، 1000 شانه تراکم 3000 ، 1200 شانه تراکم 3600 و در سال جاری با ورود سیستم بافت فرش 1500 شانه تراکم 4500 ( یکی از معدود تولید کننده گان فرش های 1500 شانه ) اشاره نمود . مجموعه فرش زمرد کاشان از سال 1397 محصولات گروه فرش 1000 شانه را به صورت گل برجسته هایبالک تولید مینماید .

کیفیت فرش زمرد کاشان 

به سبب استفاده از از الیاف مرینوس ترکیه و تولید فرش ماشینی با سیستم های به روز HCP , HCI فرش های زمرد کاشان دارای دوام و عمر طولانی هستند .فرش ماشینی زمرد دارای استاندارد ملی ایران  ، ISO9001 ، و گواهی CE اروپاست  از این رو بیش از40 درصد از  فرش های زمرد کاشان به کشورهای  حاشیه خلیج فارس و اروپا صادر میگردد.

تنوع طرح های موجود در فرش زمرد

همانطور که در بالا اشاره شد این شرکت با تنوع ماشین آلاتی که دارد به طبع آن تنوع بیشماری از محصولات را در تراکم های مختلف تولید میکند که این تنوع هر ماه بیشتر هم میشود . شرکت زمرد علاوه بر تولید انواع فرش ماشینی گلیم فرش های ماشینی 350 شانه را نیز تولید میکند که خود آلبوم مجزایی از طرح های مختلف دارد .

قیمت فرش زمرد کاشان 

فرش های ماشینی شرکت زمرد کاشان بسته به تراکم و شانه های تولیدی قیمتهای متنوعی دارد .به صورت کلی فرش های تولیدی این شرکت به سبب کیفیت و استانداردهایی که دارد و به سبب استفاده از نخ های گران قیمت و همین طور متریال مصرفی گران از دسته گران ترین فرش های ماشینی محسوب میشود.

 

 

 

 

قیمت فرش زمرد کاشان  خرید فرش زمرد کاشان   آدرس کارخانه زمرد کاشان  فرش 1500 شانه زمرد کاشان 

 

 

Captcha