روش کار با وب سایت فرش کاشان

روش کار با وب سایت فرش کاشان

جهت خرید فرش ماشینی در ابتدا نیاز است که بدانید فرشی مورد نظر چند شانه باشد برای این کار از قسمت دسته بندی محصولات میتوانید استفاده کنید در نظر داشته باشید بعضی از دسته دارای زیر گروه هستند به طور مثال فرش 700 شانه در 3 دسته بندی 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ می باشد. پس از ورود به دسته مورد نظر نمونه های متنوعی از طرح فرش به شما نمایش داده خواهد شد  که شما میتوانید برای مشاهده رنگبندی و قیمت هر محصول روی انها کلیک کنید .پس از انتخاب جهت مشاهده تصویر واضح تر از هر طرح میتوانید روی عکس کلیک کنید و زوم کنید تا جزییات بیشتر به شما نمایش داده شود

خرید فرش

 

امکان تست دکوراسیون

در وبسایت فرش کاشان شما این امکان را دارید که طرح مورد نظر خودتان را در 4 دکوراسیون مختلف تست کنید برای این منظور کلید تست دکوراسیون زیر هر محصول قرار داده شده  ( پیشنهاد میشود اگر از تلفن همراهتان برای مرور سایت استفاده میکنید زمانی که کلید تست دکوراسیون را زدید تلفن خود را در حالت عمودی برگردانید تا به بهترین شکل ممکن نمایش داده شود.

دکوراسیون منزل فرش

جهت سفارش گذاری و خرید فرش  در ابتدا سایز ، رنگ و تعداد مورد نظر را انتخاب کنید  سپس کلید افزودن به سبد خرید را بفشارید.اگر نیاز به محصول دیگری دارید در این مرحله کلید بازگشت به فروشگاه و در غیر این صورت کلید ادامه خرید را انتخاب کنید .در مرحله بعد اطلاعات آدرس و .مشخصات خریدار را به دقت پرکرده وادامه خرید را انتخاب کنید

فرش کاشان

 

 

 

قالی کاشان

 

فرش کاشان

 

نحوه ارسال محصولات را انتخاب کنید . شما میتوانید فرش انتخابی خود را به صورت رایگان تحویل بگیرید و یا حضوری در محل کارخانه فرش تحویل شما شود.

فروش فرش

 

مرحله بعد نحوه پرداخت هزینه فرش

شرکت صنایع فرش کاشان جهت ارائه بهترین خدمات 2 گزینه برای پرداخت مبلغ فرش در نظر گرفته است .1- مبلغ 50 هزار تومان بیعانه در هنگام ثبت سفارش فرش برای هر تخته فرش و پرداخت مابقی مبلغ پس از تحویل  ..2-پرداخت کل مبلغ فرش در هنگام ثبت سفارش.

قیمت فرش

درمرحله بعد فاکتور فروش صادره را به دقت ملاحضه فرمایید و در صدور درست وارد نمودن اطلاعات گزینه پرداخت راانتخاب کنید.

انتخاب فرش

پس از ثبت نهایی همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت  .

 

 

دسته بندی محصولات فرش کاشان  

انتخاب و خرید فرش

 

 

 

 

خرید اینترنتی فرش  ، بازار فرش  ، شهر فرش  ، قیمت فرش ماشینی 12 متری ، فرش ماشینی کاشان  ، قالی کاشان 

عادله انباری

سلاممن در کشور اتریش شهر وین زندگی و تحصیل میکنم،امکان ارسال به خارج از ایران رو دارید؟،اگر پاسختون مثبت هست ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

Captcha